Metryczki o wzroście dziecka dla dziewczynek

Pamiątki z narodzin dziecka powinny być tak samo wyjątkowe, jak wyjątkowy był to dzień. Doskonałym wyborem będą więc nasze metryczki z wagą i wzrostem dziewczynki. Masz tu do wyboru mnóstwo maskotek: sarenki, pszczółki, kotki, misie, księżniczki... Każda z nich będzie pięknym podarunkiem dla świeżo upieczonych rodziców.

Możesz spersonalizować ten prezent, podając w zamówieniu takie dane, jak: imię dziecka, datę i godzinę urodzenia, wagę i wzrost malucha, kolor i rodzaj ubranka pluszanki oraz prośbę o akcesoria dodatkowe. Zapewniamy wybór pomiędzy kilkudziesięcioma kolorami i wzorami tkanin, z których od zera szyjemy ubranka dla maskotki. Wybierz ciekawą kombinację materiałów - dzięki temu zamówiona przez Ciebie metryczka dla dziewczynki będzie niepowtarzalna!

Wykonujemy pluszanki wysokie na tyle samo centymetrów, ile pociecha miała w dniu narodzin. Na prośbę Klienta możemy też doważyć zabawkę do wagi urodzinowej maluszka. Nasza pluszanka w naprawdę niezwykły sposób upamiętni więc dzień narodzin.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl