Świat maluszków w sporej większości składa się z zabawek. Najczęściej są to maskotki – dzieci uwielbiają spędzać czas w ich towarzystwie. Miękkie i przyjemne w dotyku, są zawsze w pobliżu. Oczywiście pluszaki służą nie tylko do zabawy. Pełnią funkcję terapeutyczną, stanowią pocieszenie w trudnych chwilach oraz pobudzają wyobraźnię. Z tego względu warto otaczać dzieci wszelkiego typu przytulankami w różnych formach i kształtach.

Pluszaki - miękkie akcesoria dla maluszka

W ofercie naszego sklepu z zabawkami dostępne są miękkie dodatki, które umilą czas zarówno maluszkom, jak i rodzicom. Polecanym produktem jest na przykład poduszka do karmienia. Dzięki miękkiemu wypełnieniu maskotka zapewniają wygodę podczas usypiania maleństwa, a poprzez oryginalny kształt pobudza wyobraźnię i działa kojąco.

Wśród naszych akcesoriów znajdują się również miękkie okładki na książeczki zdrowia, na której można wyszyć imię dziecka na dowolnie wybranym rodzaju tkaniny. Polecamy też króliczki z kolorowych skrawków materiału: przytulanka sensoryczna przeznaczona jest do ćwiczenia koordynacji wzrokowo–ruchowej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl